Zabudowa targowa i meble systemowe, stoiska indywidualne

Firma BWT Mróz to prężnie działające przedsiębiorstwo, świadczące profesjonalne usługi w zakresie obsługi technicznej imprez. Od 1991 roku z powodzeniem realizuje zlecenia od klientów z całej Polski. W szczególności specjalizuje się w zabudowach targowych w systemie oktagonalnym. Posiadając szerokie zaplecze, namioty, hale namiotowe, instalacje elektryczne , krzesła, stoły, firma jest w stanie podjąć się organizacji i oprawy technicznej każdej imprezy. Dysponując transportem, sprzęt potrzebny do wykonania usługi dostarcza we własnym zakresie. Swoją działalność prowadzi w zachodniej części kraju, a Szczecin jest miastem, w którym realizuje największe zlecenia.

Większość firm działających w Polsce, korzysta z możliwości zaprezentowania swoich usług na szerszej arenie. Najpopularniejszym miejscem do zdobycia nowych klientów i nawiązania kontaktów biznesowych są targi branżowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą imprez tego typu. Na życzenie kontrahenta jesteśmy w stanie przygotować funkcjonalne i estetyczne stoiska firmowe. Zabudowa targowa w systemie oktagonalnym jest niezwykle praktyczna. Przestrzeń zagospodarowana dla wystawcy, pozwala w komfortowych warunkach prowadzić rozmowy biznesowe. To niezwykle ważne, zarówno dla firmy wystawiającej się na targach, ale także potencjalnych klientów, aby w dość trudnej, targowej atmosferze, w spokoju móc zaprezentować swoją ofertę. Pojedyncze stoisko wyposażone jest standardowo w okrągły stolik i dwa krzesła. Znajdują się tam również gniazdka elektryczne, umożliwiające podłączenie niezbędnego dla wystawcy sprzętu. Na froncie instalacji jest miejsce na umieszczenie logo firmy.

Zabudowa targowa to coś, co robimy wyjątkowo profesjonalnie. Nasze realizacje zdobyły uznanie wielu firm korzystających z naszych usług. Szczecin jest najlepszą wizytówką naszych działań. Kompleksowa obsługa targów motoryzacyjnych, w wykonaniu naszej firmy, zyskała uznanie w oczach wystawców i osób je odwiedzających.

  Drzwi do zabudowy 80 PLN
  Fryz / konstrukcja + płyta
0,3 wys x 1 mb
10 PLN
  Grafika (wydruk, wyklejenie, usunięcie)
50zł/m2
50 PLN
  Grafika na fryz 2mb 40 PLN
  Kompletna zabudowa targowa z wyposażeniem wg uzgodnionego standarduW zależności od standardu wyposażenia i ilości stoisk
  Ścianka zabudowy1m szer. x 2,5m wys. 20 PLN
  Półka na elementy lekkie 15 PLN
  Półka na książki, skośna 15 PLN
  Uchwyt na telewizor do zabudowy 25 PLN
  Wieszak systemowy do zabudowy 2 PLN
  Zasłonka z fryzem 20 PLN