Wypożyczalnia naczyń: sprzęt gastro, szkło, porcelana, sztućce – BWT Mróz Szczecin

Wypożyczalnia naczyń – Szczecin

Posiadając ponad 25-letnie doświadczenie w zaopatrzeniu stoisk targowych doskonale wiemy, jak wiele istotnych szczegółów oczekują Państwo od naszej firmy. Z tego względu funkcjonujemy również jako wypożyczalnia naczyń, sprzętu gastronomicznego oraz sztućców, co też niejednokrotnie zapewniło satysfakcję naszym klientom ze Szczecina. Specyfikacja imprez publicznych oraz targów w naszym regionie Polski jest nam doskonale znana, co znacznie pomaga nam w kompleksowym podejściu i przewidywaniu Państwa wymagań. Jako wypożyczalnia naczyń i sztućców zawsze stawiamy przede wszystkim na terminową realizację zamówienia oraz na jakość i ewentualny serwis dostarczanych naszym klientom rozwiązań.
Wśród asortymentu, który jest w stanie udostępnić Państwu prowadzona przez nas wypożyczalnia naczyń ze Szczecina, znajdują się między innymi: łyżki, noże, widelce, kieliszki, szklanki, karafki, warniki, kociołki, termosy, tace itp. Jeśli zaś chodzi o rozpiętość cenową to można przyjąć, iż kształtuje się ona od 35 gr do 60 zł w ramach udostępnienia poszczególnych elementów na okres do 3 dni. Nie muszą się Państwo również martwić o transport zamówienia, gdyż nasza wypożyczalnia naczyń zajmuje się również dowozem asortymentu objętego zleceniem dla naszej firmy z miasta Szczecin.
W celu przygotowania przez naszą wypożyczalnię naczyń, sprzętu kuchennego i sztućców ze Szczecina indywidualnej wyceny, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Orientacyjny koszt naszej usługi mogą Państwo poznać poprzez przejście do zakładki „Do pobrania” i zapoznanie się z dokumentem o nazwie „Cennik”. Nieuwzględnione w nim koszty dodatkowe dotyczą czasu realizacji, długości wynajmu, wielkości zlecenia oraz odległości. Wszystko inne BWT Mróż Wypożyczalnia Naczyń Szczecin bierze na swoje barki – łącznie z satysfakcją klienta!

Nóż stołowy
Widelec stołowy
Łyżka stołowa
Łyżeczka do herbty
Widelczyk do ciasta
Talerz płytki 26,5 cm
Talerz płytki 21 cm
Talerz płytki 17 cm
Bulionówka 320 ml
Filiżnka 200 ml
Spodek 16 cm
Kieliszek do wina 330 ml
Kieliszek do szampana 180 ml
Szklanka do whisky 315 ml
Karafka 1l
Warnik do wody 10L
Warnik do wody 19l
Termos 35l stalowy
Termos transportowy 6xGN 1/1
Kociołek do zupy 10l
Taca – gładki rant
Taca 41 cm, czarna
Taca stalowa do serwowania
Kosz do szkła na 25 elementów
ROLL-TOP GN 1/1
GN 1/1 0.6L
Nadstawka kosza / na 25 elementów
Kosz do zmywarki / na 36 elementów
Nadstawka do kosza / na 36 elementów
Kosz do zmywarki / na 49 elementów
Nadstawka do kosza / na 49 elementów
Skrzynka transportowa na porcelanę