Hale namiotowe i namioty – BWT Mróz Szczecin

Hale namiotowe – Szczecin

Jeśli szukasz firmy, która podejmie się profesjonalnego zorganizowania uroczystości w plenerze (zapewni Ci namioty oraz hale namiotowe, a także zajmie się ich ustawieniem), to dobrze trafiłeś. BWT Mróz specjalizuje się w kompleksowej obsłudze technicznej imprez, a także dostarcza niezbędny do tego celu sprzęt. Szczecin jest miastem, w którym najczęściej realizujemy nasze usługi, ale w mniejszych miastach również fachowo wykonujemy swoje zadania. Proponujemy hale namiotowe o różnych wymiarach, namioty, stoły, krzesła i inne akcesoria potrzebne do zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu. Wszystkie hale namiotowe z naszej oferty pokryte są trudno palną plandeką i posiadają konieczne atesty higieniczne. Z nami urządzisz imprezę, która na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

Impreza firmowa, szkolenie, a może komunia czy wesele? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze hale namiotowe i namioty jesteśmy w stanie rozstawić w każdym miejscu, w centrum miasta Szczecin czy też w urokliwym, zielonym zakątku. Dotrzemy wszędzie. Standardowo hala namiotowa jest w kolorze niebieskim, ale za odpowiednią dopłatą zapewnimy plandekę transparentną lub białą, a także podłogę dostosowaną do jej wielkości. Wykonana ze sklejki antypoślizgowej, wodoodporna posadzka osadzona na drewnianym stelażu, rozwiąże problem nierówności terenu i stworzy bardziej komfortowe i higieniczne warunki imprezy. Na życzenie klienta hale namiotowe mogą zostać wyposażone w instalację elektryczną i oświetleniową. Do dyspozycji naszych klientów ze Szczecina i okolicznych miejscowości mamy również stoły, krzesła, obrusy i inne niezbędne do urządzenia imprezy akcesoria.
Namioty – Szczecin

W asortymencie posiadamy także mniejsze od hal, funkcjonalne namioty. Są one wykorzystywane między innymi podczas miejskich imprez plenerowych i stanowią atrakcyjną alternatywę dla klasycznych stoisk handlowych.
Firma BWT Mróz ze Szczecina wciąż się rozwija i podnosi standard swoich usług. Realizujemy usługi na zlecenie klientów indywidualnych, ale także składane przez przedsiębiorstwa i inne organizacje. Wspieramy – nasi doświadczeni pracownicy oraz oferowane namioty – lokalne wydarzenia. Mieliśmy swój wkład w targach motoryzacyjnych, których gospodarzem było miasto Szczecin. Sponsorowaliśmy również zawody KSW, które odbywały się w szczecińskiej arenie.
1417506429_750 (1) Hala namiotowa, plandeki niebieskie, khaki lub białe (15zł/m2)
Hale namiotowe ALFA szer 10m, długość dowolna (przy module co 3m), wysokość ściany bocznej 2,55m. Konstrukcja główna hali zbudowana jest z profili aluminiowych o przekroju 94,2 mm
 1415960821_750 Namiot aluminiowy 3×3 niebieski
 1415960916_750 Namiot aluminiowy 5×5 Biały
 1415969667_750 Namiot aluminiowy 5×5 Niebieski
Cena dotyczy samego namiotu, bez podłogi.
 1416226881_750 Namiot ekpresowy 2,5×2,5 kremowy
drzwi do hali namiotowej alu Drzwi do hali namiotowej alu

Hale namiotowe

Jeśli szukasz firmy, która podejmie się profesjonalnego zorganizowania uroczystości w plenerze, dobrze trafiłeś. BTW Mróz specjalizuje się w kompleksowej obsłudze technicznej imprez, a także dostarcza niezbędny do tego celu sprzęt. Szczecin jest miastem, w którym najczęściej realizujemy nasze usługi, ale w mniejszych miastach również fachowo wykonujemy swoje zadania. Proponujemy hale namiotowe o różnych wymiarach, namioty, stoły, krzesła i inne akcesoria potrzebne do zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu. Każda hala namiotowa pokryta jest trudno palną plandeką i posiada konieczne atesty higieniczne . Z nami urządzisz imprezę, która na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

Impreza firmowa, szkolenie, a może komunia czy wesele? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze hale namiotowe jesteśmy w stanie rozstawić w każdym miejscu, w centrum miasta czy w urokliwym, zielonym zakątku. Dotrzemy wszędzie. Standardowo hala namiotowa jest w kolorze niebieskim, ale za odpowiednią dopłatą zapewnimy plandekę transparentną lub białą, a także podłogę dostosowaną do jej wielkości. Wykonana ze sklejki antypoślizgowej, wodoodporna posadzka osadzona na drewnianym stelażu, rozwiąże problem nierówności terenu i stworzy bardziej komfortowe i higieniczne warunki imprezy. Na życzenie klienta hala namiotowa może zostać wyposażona w instalację elektryczną i oświetleniową. Do dyspozycji mamy również stoły, krzesła, obrusy i inne niezbędne do urządzenia imprezy akcesoria.

Namioty

W asortymencie posiadamy także mniejsze od hal, funkcjonalne namioty. Są one wykorzystywane między innymi podczas miejskich imprez plenerowych i stanowią atrakcyjną alternatywę dla klasycznych stoisk handlowych.

Firma BTW Mróz wciąż się rozwija i podnosi standard swoich usług. Realizuje usługi na zlecenie klientów indywidualnych, ale także składane przez przedsiębiorstwa i inne organizacje. Wspiera lokalne wydarzenia. Miała swój wkład w targach motoryzacyjnych, których gospodarzem było miasto Szczecin. Sponsorowała zawody KSW, które odbywały się w szczecińskiej arenie.